Питання та відповіді
А якщо я взагалі ніколи не танцювала?
Прекрасно! У нашій академії навчаються дівчата всіх рівнів підготовки. Почніть сяяти разом з групою Start to Shine!
Які у вас види танців?
Ми спеціалізуємося на спортивно-бальних танцях. Можна відвідати заняття по 5 танцям латиноамериканської програми (ча-ча-ча, самба, румба, пасодобль, джайв і сальса).
Ви вчите кожне заняття новий танець?
Ми вчимо 1 композицію одного танцю латиноамериканської програми протягом усього тижня. Тобто тиждень ча-ча-ча, тиждень самби, далі — румби і т.д.
Який одяг і взуття повинні бути?
На пробне заняття рекомендуємо брати зручний спортивний одяг - кросівки, легінси, топ. Якщо виникне бажання - у нас також можна придбати спеціальні туфлі і танцювальну форму.
Чи підходить сальса новачкам?
Безумовно! Ми рекомендуємо кожній дівчині обов'язково спробувати сальсу, адже цей танець — зовсім інший формат. Сальса відмінно знімає стрес після напруженого робочого дня і навіть тижня, так як в ній немає строгих бальних позицій ніг і рук. Ви просто насолоджуєтеся собою і отримуєте колосальний заряд енергії.
Чи є заморозка абонемента?
Абонемент на 8 або 12 відвідувань діє протягом місяця з можливістю займатися в будь-якій групі. Ви точно зумієте витратити кожне заняття, навіть якщо кудись від'їжджали, так як заняття проходять щодня. Крім цього для пристрасних любителів танців є можливість купити безлімітний абонемент і відвідувати тренування хоч кожен день.
© Shine Dance Academy
Made on
Tilda